V Gladius – kilka ostatnich ogłoszeń organizacyjnych

1. Tak jak już było podawane impreza odbywa się w sobotę (20 maja) w godz. 10-20, zaś w niedzielę (21 maja) w godz. 10-18. Prowadzący pokazy bądź inne punkty programu mogą pojawiać się w oba dni od godz. 9.

2. Mamy zniżkę 15% na zamówienia dostarczane na Gladiusa w jednej z pobliskich pizzerii. Informacja o szczegółach na miejscu na konwencie.

3. Parkowanie. Wszyscy, którzy zgłaszali się odpowiednio wcześnie i o których wiedzieliśmy, że robią pokazy albo są w ten czy inny sposób zaangażowani w imprezę, mają zagwarantowane miejsca na parkingu przy Bibliotece. Po wjechaniu na teren SGGW i minięciu szlabanu należy skręcić w lewo i tam jest parking. Niestety nie mamy tyle miejsc, by zagwarantować je wszystkim (w tej edycji zajęliśmy wszystko co się dało, a nawet nieco więcej…). Pozostałym polecamy inne okoliczne parkingi, w tym znajdujący się niedaleko niestrzeżony parking, z którego korzystają także pracownicy i studenci SGGW (załączam mapkę ze zdjęciem).

4. Podobnie jak na poprzednich edycjach, będzie ankieta, w której uczestnicy będą mogli wskazać które punkty programu konwentu najbardziej im się podobały. Wśród wszystkich, którzy wypełnią ankietę, pod koniec konwentu rozlosujemy nagrody.