IV Gladius – zgłoszenia, więcej informacji na temat imprezy

Konwent odbędzie się w dniach 21-22 maja 2022, w godzinach:
Sobota (21 maja): 10-20
Niedziela (22 maja): 10-16
Dla wystawców i organizatorów pokazów sala będzie otwarta wcześniej. Istnieje również możliwość rozstawienia stoisk w piątek (20 maja) w godz. 18-20. To ostatnie dotyczy głównie firm i większych stoisk.

Konwent odbywa się w Bibliotece Głównej SGGW, w Warszawie, ul. Nowoursynowska 161, wejście C, piętro I.

Zapraszamy do zgłaszania się osoby chcące przeprowadzić pokazy albo pokazowe rozgrywki, a także firmy. Istnieje możliwość ustawienia stoiska. Jeśli chodzi o turnieje, w grę wchodzą tylko mniejsze – będzie to zależało od tego ile będziemy mieć miejsca i preferowanym dniem jest tutaj niedziela. Zgłaszać można się przez Messengera na FB, pisząc na profil konwentu Gladius, na Forum Strategie (https://strategie.net.pl/) w wątku konwentu Gladius lub przez prywatne wiadomości do użytkownika Raleen albo przez maila: redakcja@strategie.net.pl Zgłaszających prosimy zwłaszcza o podanie rozmiarów stołu, jakiego potrzebują (ewentualnie dodatkowo wymiarów stoiska) i jaki system zamierzają prezentować, a także w które dni będą (sobota, niedziela) oraz wszystkich innych informacji organizacyjnych, które mogą być istotne. Prosimy również o podesłanie w najbliższym czasie krótkich opisów prezentowanych systemów (podobnie jak to było w latach ubiegłych).

Można się zgłaszać także do przeprowadzenia prelekcji na tematy wargamingowe i/lub modelarskie. Dysponujemy osobną salą konferencyjną z odpowiednim wyposażeniem na potrzeby prelekcji.

Co do noclegów dla osób spoza Warszawy, nie organizujemy noclegów, natomiast postaramy się pomóc w znalezieniu w miarę tanich (zwłaszcza jak na Warszawę) noclegów. Powinny być one osiągalne w akademikach SGGW, znajdujących się blisko miejsca imprezy.